HAKKIMIZDA

Cappafe 25 yıllık tecrübesi başlangıçta bir elin parmakları kadar kişi sayısı ile ideallerine ve hayallerine şekil verme amacı için ticari faaliyetine başlamıştır.

İşimizi gerçekten severek, samimi, güvenilir, dürüst, cesur ve yenilikçi çizgimizi ürünlerimize ve iş ortaklarımıza yansıtmaya çalışıyoruz.

Faaliyet alanımızda çalışanlarımızla ve iş ortaklarımızla birlikte aynı yolda yürümek, potansiyelimizi arttırma ve daha da ileriye taşıma hedefindeyiz. Hem müşterilerimizin memnuniyeti, hem birlikte kazanan, kalitesinden ödün vermeden beraber katacağımız yeniliklerle beklentilere en üst düzeyde karşılık veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışıyla yolumuzda emin adımlarla devam ederek çalışanlarımızla ve sizlerle birlikte birçok yeni projeye imza atacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla…

ABOUT US

CAPPAFE is a thriving and innovative company with 25 years of experience in vacuum forming products.

We are specialized in vacuum forming and heat pressing plastics, which are supplied to commercial vehicle industry and aftermarket. Skilled employees design and produce high quality products from cast acrylic, ABS-PMMA and ABS

We are really fond of our business, sincere, reliable, honest, bold and innovative line to reflect our products and partners. We aim to walk the same path with our employees and business partners, increase our potential and move further.

We provide the highest satisfaction of expectations with the satisfaction of our customers the innovations that we will add together without sacrificing the quality of the winner and quality.

We believe that we will sign many new projects with our employees and with you by continuing with sure steps on our way with the understanding of quality service

Best regards..